Funktsionaalne ja mugav aga ennekõige turvaline

Meie turvatoolide atraktiivsus oleks kasutu kui nad ei garanteeriks meie pisikeste turvalisust. Sellepärast sisaldavad meie tooteid uusi tehnoloogiaid nagu Isofix, külgsuunas kokkupõrke kaitse jne., mis muudavad meie turvatoolid järjest turvalisemaks. Lisaks me soovime tagada, et lapsed reisiksid kõige mugavamal viisil kasutades õrnade kehaosade juures pehmendusi ning ainult toksiliste ainete vabasid katteriideid.

Vastutustundlik turvalisus

Me usume, et turvalisus peab olema kättesaadav kõigile. Me oleme vastutustundlikud ja arendame oma tooteid nii, et enamus peredel oleks võimalik reisida koos lastega turvaliselt ja seda ilma hinnast probleemi tegemata.

Babyauto Group´i toodete turvatehnoloogia

Isofix kinnitussüsteem

Kui võrrelda lapse turvatooli kinnitamist auto turvavööga või isofix kinnitusega, siis isofix kinnitussüsteem vähendab tunduvalt istme paigaldamisega tekkida võivaid vigu. Isofixiga turvatooli sõidukisse paigaldamine on lapsevanemale lihtne ja mugav, kuna aitab vältida paigaldus vigu, suurendades sellega ühtlasi ka lapse turvalisust.

Top Tether ehk ankur kinnitussüsteem

Turvatoolide pöörlemismehhanismi kasutuselevõtuga on turvalisuse tagamiseks paljudele toolidele lisatud ankursüsteem ehk top tether, et vältida istme ettepoole liikumist mistahes avariiolukorras. Samuti on ankursüsteem vajalik turvatoolidele millel puudub tugijalg, kuna igas sõidukis pole ruumi tugijala kasutamisek

Küljekaitse

Küljekaitsele pööratakse üha suuremat tähelepanu, kuna see  turvavarustuse omadus on lapse kaitsmisel avariiolukorras ülioluline. Seetõttu on kõikidel meie uuematel mudelitel seljatoe ja peatoe küljed tugevdatud, et neelata külg kokkupõrkel tekkiv energia, kaitstes lapse keha ja pea kõige õrnemaid piirkondi.

I-size

Viimane ÜRO Euroopa Majanduskomisjoni heakskiidetud määrus on R129 ja seda nimetatakse ka i-suuruseks, mis nõuab selg sõidusuunas asendi kohustusliku pikendamist 15 kuule ja klassifitseerib turvatoolid lapse pikkuse mitte enam kaalu järgi. Babyauto Group toetab seda uut määrust, kuna see on märkimisväärne samm edasi laste turvalisuse parandamisele maanteel. Praegu töötame välja uusi süsteeme, mis vastavad i-Size määrustes sisalduvatele juhistele.
 
X
Üles