BabyGO

Pühendunud kvaliteedile garanteerimaks sinu lapse turvalisust

Selleks, et Babyauto tooted oleksid vastavuses erinevate turvastandarditega ja regulatsioonidega , jälgime et meie tooted oleksid vastavad erinevate turgude nõuetele.

ECE R44 – R129

ECE R44 standard kehtib paraleelselt i-Size normiga (ECE R129). Lisaks teevad Babyauto Groupi eksperdid uute tugevdatud eeskirjade väljatöötamiseks koostööd teiste juhtivate autotööstuse kaubamärkide ja asutustega, kes on kaasatud UNECE passiivse ohutuse töörühmas.

NBR 1400

Babyauto Groupi autode istmeid on lubatud müüa Brasiilias. NBR 14400 reguleerib laste turvasüsteemide vastavust käesolevale normile ja Inmetro (Instituto Nacional de Metrologia, Qualidade e Tecnologia) ettekirjutustele..

FMVSS 123

Federal Motor Safety Standard (FMVSS) 208, 213 ja 225 sisaldab Ameerika Ühendriikide õigusakte, mis käsitlevad laste turvalisust USA maanteedel, osana Federal Regulations (CFR) 571.

GB 27887:2011

Hiina Rahvavabariik nõuab tootjatelt, et nad tagaksid Hiina kohustusliku sertifitseerimise pitseri saamiseks ranged tüübikinnitusstandardid. Babyauto Group pakub teile laia valikut turvatoole, mis on sertifitseeritud käesoleva normi alusel.

Hoolime väga kõrgetest kvaliteedi standarditest, testides oma tooteid sõltumatutes laboratooriumites, et saaksid seda eeldada iga kord kui mõne meie toote ostad.

X
Üles