Kauba tagastamine

  • Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus 14 päeva jooksul arvates toodete saamisest tooted mittesobivuse korral tagastada või vahetada kaup sama hinnaväärtusega mingi muu toote vastu (olenevalt toodetest või teenustest ei pruugi Ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama VÕS § 53 lg 4). Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.
  • Kauba tagastab Ostja, teavitades sellest eelnevalt veebipoodi Babygo. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on veebipoel  Babygo õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.  
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ja saata see e-posti aadressile info@babygo.ee, hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
  • Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.
  • Veebipood Babygo tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest,  ostjalt lepingu alusel saadud tasud ning esialgse tarnekulu. Tagastamisega seotud kulusid ei kompenseerita. Kui Ostja ei ole teistsugust soovi avaldanud, tagastatakse raha samale pangakontole, millelt toimus tasumine.
  • Kauba tagastamine toimub Ostja kulul. Kaupa saab tagastada Babygo-le saates tooted kulleri või pakiautomaadi kaudu. Kvaliteetsete toodete tagastamisega seotud kulud kannab Ostja. Juhul kui tagastatakse valesti saadetud toode ja/või ebakvaliteetne toode, kohustub Babygo toote tagasi võtma ja asendama selle analoogse sobiva tootega.  Kui sobivat asendustoodet pole pakkuda, tagastatakse Ostjale kauba eest saadud raha ja algse tarnekulu esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.
  • Tagastatud kaup ei tohi olla kasutatud ning sildid ei tohi olla ära lõigatud. Kui tagastatav kaup on rikutud tuleb Ostjal kompenseerida kauba väärtuse vähenemine. 
  • Kui tagastatud toode on rikutud ja selle põhjus ei ole tingitud veebipoest Babygo ja kui toodet on Ostja poolt kasutatud mittesihipäraselt, on veebipoel  Babygo õigus tasaarveldada tekitatud kahju.
  • Kui Ostja ei nõustu tasaarveldatud summaga, on Ostjal õigus taotleda kauba väärtuse vähenemise kindlakstegemisele sõltumatu ekspert. Sõltumatu eksperdi kulud maksab see pool, kelle seisukoht osutus põhjendamatuks.

Vajad Abi?

Kirjuta meile

info@babygo.ee

Helista meile

+372 5656 1692

X
Üles