BabyGO

Babyauto Grupp Inimesed, kes arendavad laste turvasüsteeme, et saaksime liikuda ohutuma maailma poole.

Babyauto Grupi kaubamärgid

Babyauto Grupile kuuluvad laste turvavarustuse brändid, mis pakuvad kõrgema standardiga kvaliteeti, usaldust ja mugavust. BabyGO e-poe tootevalikus on esindatud sellised Babyauto Grupi brändid nagu More, Fairgo, Babyauto, BQS ja Babypack.

Babyauto Groupis on üle 20 aasta igapäevaselt töötatud selle nimel, et parandada laste turvalisust sõidukites. Lapsevanem peab saama muretult koos lapsega reisida, teades et neil on kõik väärilised garantiid ja mugavus. 
Babyauto Groupp on teadlik kui oluline on tagada vastavuse järgimine igas kvaliteedi- ja ohutusprotsessis. Seetõttu valmistatakse enamik  toodetest Euroopa tehastes. Babyauto Grupi peakontor on San Sebastianis (HISPAANIA),mis haldab selliseid protsesse nagu disain. Barcelona kontoris toimub nii inseneritöö kui ka kõigi turvatoolide ja muude laste turvatoodete heakskiitmine.
Asjaolu, et enamik tooted on valmistatud Euroopas, tähendab, et Babyauto Groupil on igal ajal täielik kontroll iga detaili kokkupaneku ja toodete viimistluse üle, vastates seeläbi nii asjakohastele standarditele kui ka klientide vajadustele.
 

Ohtus ja reisimine

Babyauto Grupis kasutatakse arendusprotsessis arvuti (CAE) tehnoloogiat, mis võimaldab neil tagada, et tootja turvasüsteemid oleksid arvukates automarkides võimalikult tõhusad.

Kõik tooted läbivad kõige ulatuslikumad löögi ja materjali deformatsiooni testid, et saavutada vastupidavus esi-, külg- ja tagalöögile; lisaks peavad nad läbima ka ranged kontrollid, mis tagavad lapse ideaalses asendis hoidmise, ning muidugi mugav asend kogu reisi vältel pole vähem tähtis.

Need simulatsiooni testid võimaldavad tootjal veenduda, et tooted kohanduvad täielikult reaalsetes sõidutingimustes, olenemata sellest, millised need on.

Sest nagu teie, teab ka Babyauto Group, et tee võib olla tõeliselt ohtlik ja te ei saa oma pere eest hoolitsemisel kunagi liiga palju ettevaatusabinõusid rakendada.

Üle 20 innovatsiooni ohutuses

Babyauto Group on spetsialiseerunud kvaliteetsete istmete ja laste ohutuse tagamiseks mõeldud tarvikute tootmisele. Autoturvalisuse tehnoloogia täiustamise teerajajatena tehakse koostöös Zaragoza ülikooli ja Motorlandi TESSA laboriga põhjalikke kokkupõrketeste, prototüüpe, erinevat tüüpi sõidukitesse sobitamist jne.                                                                                                                              

Koostööd tehakse ka teiste laboratooriumidega, mis on mootorsõidukite innovatsiooni eestvedajad, näiteks Idiada (Hispaania), ADAC (Saksamaa), CATARC (Hiina) ja TNO (Holland). Tänu neile ületavad nende turvatoolid seadusest tulenevaid ohutusnõudeid. Babyauto Grupp on AIJU tehnoloogiainstituudi ning Baskimaa mobiilsuse ja logistika klastri (MLC ITS) liige.

20+riikides üle maailma

7 000 000+müüdud turvatooli

57+aastat spetsialiseerunud laste turvalisusele

X
Üles