Babyauto Grupi turvatoolid on testitud ja heaks kiidetud rangete rahvusvaheliste standardite järgi

Babyauto Grupp on ettevõte, mis on otseselt seotud laste turvalisusega ning  kõik nende turvatoolid on testitud kõige karmimate testidega ja need on tehtud eraldiseisvas sõltumatus laboratooriumis. Tegelikult on testid, mida Babyauto Grupi toolid läbivad, palju nõudlikumad kui ettekirjutatud ECE regulatsioon R 44/04 seda nõuaks. Tootja eesmärk on garanteerida turvatooli ja selle iga komponentide parim kvaliteet, mõõtes pidevalt nende efektiivsust ja ohutust

Babyauto Grupi turvatoolid on testitud palju suuremate kiirustega kui enamus kokkupõrkeid (50km/h) ning lisaks tehakse ka äkkpidurduskatseid, mille jõud on üle 30 kg (vastab ühele laupkokkupõrkele vastu puud või posti). Ainult nii saab tagada, et õnnetuse korral on kõige tundlikumad kehaosad on täielikult kaitstud.

Kui tootja on saanud kinnituse, et turvatool vastab ECE, CCC või rahvusvahelise regulatsiooni CRS nõuetele, vastavalt riigile kus ta kasutust leiab, peab turvatool lisaks enne turule toomist saama heakskiidu ja läbima tootmistunnistuse ja kvalifikatsiooni (PQ) testid. Lisaks sellele on toolid regulaarselt testitud uue COP (Conformity of Production) nimelise testiga, mis tagab, et tootmises ei tekiks erinevusi ja kõik turvatoolid väljuksid tehasest ühesugustena.

Lisaks sellele rangele sisekontrollile võtavad regulaarselt erinevad organisatsioonid Babyauto Grupi turvatoole endale täiendavaks testimiseks. Nii  tagab tootja oma toodetele järjepideva kvaliteedi nii laste ohutuse kui ka mugavuse osas.

X
Üles